کلاس روناک

قوانین عرضه محصول

     تمامی موارد مذکور در این توافقنامه جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات به کاربران سایت می باشد و پیروی از آن ها نشان از حرفه ای بودن همکاران محترم می باشد. 

 

 

تولید کننده محتوا

۱-  کارهای ارسالی به جهت کیفیت می بایست به صورت استاندارد عرضه گردند(استانداردهای مرتبط با هر نوع محتوا را در این لینک مشاهده نمائید).

 

۲- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول و محتوای  ارسالی.

 

۳- کلیه پشتیبانی های محصولات و محتواهای عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد.

 

تولید کننده محتوا

۴- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق دکمه پشتیبانی محصول امکان پذیر است و هرگونه قرار دادن شماره تماس, ایمیل, کانال تلگرام یا لینک فروشگاه دیگر در صفحه توضیحات , پروفایل , دیدگاه ها و یا دمو ممنوع می باشد.

 

۵- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

 

۶- قیمت محصولات و محتوای عرضه شده در کلاس روناک برای همکارانی که محصول و محتوای خود را در فروشگاه های دیگر نیر به فروش میرسانند همواره باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی ( اعم از اعمال تخفیف یا عدم اعمال تخفیف) پایین ترین قیمت باشد.

 

۷- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول.

 

۸- تمامی قوانین کپی رایت بر محصولات منتشر شده در سایت کلاس روناک صادق است و هرگونه کپی برداری از محصولات سایت تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 

۹- تعهدات پشتیبانی طراحان در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت کلاس روناک لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. طراح موظف است از کلیه محصولاتی در سایت کلاس روناک عرضه کرده پشتیبانی کند.  لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت کلاس روناک و از طریق محصول مربوطه انجام گیرد.

 

۱۰- در صورت عدم پشتیبانی محصولات به فروش رسیده در سایت کلاس روناک توسط طراح, طراح موظف است هزینه دریافتی خود را همراه با معادل آن به عنوان جریمه به وب سایت کلاس روناک پرداخت نماید.

 

نکته: محصولاتی که در فروشگاه قرار میگیرند الزاما می بایست به صورت مداوم به روز گردند و مورد پشتیبانی قرار گیرند. لذا در صورتی که محصولی در سایت کلاس روناک به روز نشود، مدیریت سایت میتوانید محصول با کیفیت تر که توسط طراحان دیگر ارسال شده را جایگزین نماید.